Topcon MYAH Topograaf

€ 18.720,00
Op voorraad
Sku
TC.D/TP.001

De Topcon MYAH biedt alle technologieën die nodig zijn voor myopiemanagement: optische biometriemeting, corneale topografie en pupillometrie - allemaal in één investering. Daarnaast is MYAH een alles-in-één apparaat met een toekomstgericht platform dat mogelijkheden biedt om Dry Eye Management toe te voegen en verder uit te breiden.

Belangrijkste kenmerken:
- Corneale topografie, inclusief keratoconusscreening en pupillometrie
- Meting van de axiale ooglengte
- Progressierapporten voor het analyseren van de effectiviteit van behandelingen
- Tools voor droge-ogenonderzoek
- De progressie van myopie monitoren en metingen vergelijken met groeicurves voor de axiale ooglengte
- Vragenlijsten voor myopie en droge ogen

Bouw uw myopiemanagementservice uit
MYAH biedt een uitgangsmeting waarmee het risico kan worden gemonitord. Zo kunt u al in een vroeg stadium het gesprek met ouders aangaan.

Beheer: monitor en vergelijk
MYAH levert essentiële informatie om de verlenging van het oog te monitoren en metingen van de axiale ooglengte te vergelijken met de ingebouwde groeicurves.

Breid uw myopiemanagementservice uit
Het aanbieden van screening van de axiale ooglengte kan een waardevolle aanvulling zijn op uw refractieonderzoeken.

Introductie van de groeicurves van MYAH
Met MYAH kunt u de progressie van myopie monitoren en metingen vergelijken met groeicurves voor de axiale ooglengte. De meerderheid van de myope ogen wordt voornamelijk myoop als gevolg van een overmatige axiale verlenging van het oog.

Dankzij de uitgebreide dataset voor axiale ooglengte die is verzameld door de Erasmus Universiteit, evenals de dataset uit Shanghai, die nu in MYAH zijn geïntegreerd, kunt u de axiale ooglengte monitoren en de gegevens van de patiënt vergelijken met normatieve groeicurves. Hiermee krijgt u beter inzicht in het risico dat een kind op volwassen leeftijd myoop is.

Aanvullende functies
Dynamische pupillometrie
Biedt duidelijke informatie over de reactietijd en grootte van de pupil. Dit kan nuttig zijn om de therapietrouw bij het gebruik van laaggedoseerde atropine te monitoren of om de atropinedosering af te stemmen.

De gebruiker kan de centrering en diameter van de pupil bij verschillende lichtniveaus onderzoeken. Dit is nuttig bij het aanmeten van Ortho-K- en multifocale contactlenzen en kan daarnaast waardevolle informatie bieden vóór en na refractieve chirurgie.

Contactlensaanpassing
MYAH ondersteunt het aanmeten van contactlenzen en vermindert het aantal lenzen dat op het oog hoeft te worden uitgeprobeerd:
- Inclusief een database met conventionele RGP- en Ortho-K-lenzen
- Topografische gegevens exporteren naar een calculator van derden
- Fluoresceïnesimulatie met de mogelijkheid om gegevens op te slaan en opnieuw te bekijken

Tools voor droge-ogenonderzoek
Deze tools bieden onder andere niet-invasieve Tear Break-up Time (NIBUT), beeldvorming van de meibomklieren inclusief analyse van het verliesoppervlak, analyse van de traanmeniscushoogte, knipperanalyse, echte fluoresceïnebeeldvorming en video-opname, evenals videobeoordeling van aberraties van het voorste hoornvlies tussen knipperslagen.

Corneale topografie
MYAH biedt diverse tools voor het analyseren van het voorste hoornvlies, waaronder topografische kaarten, 3D-kaarten, vergelijkingskaarten, hoogtekaarten, Zernike-analyse en keratoconusscreening.

Samenvatting van corneale aberraties
De Zernike-expansiecoëfficiënt wordt gebruikt om vast te stellen welke component(en) de aberratiestructuur van het hoornvlies domineren en in welke mate.

De Zernike-samenvatting van het voorste hoornvlies bestaat uit 36 polynomen tot en met de 7e orde en biedt een duidelijk inzicht in de optische onregelmatigheden die de kwaliteit van het zicht kunnen beïnvloeden.

Meer informatie
Merk Topcon
Sku TC.D/TP.001